Egzorcysta i Egzorcyzm – definicje w Wikipedii.


Egzorcyzmy  – strona o egzorcyzmach, rozeznawaniu duchowym, rozpoznaniu dręczeń demonicznych. Znajdziesz tam też informacje na temat zagrożeń duchowych, tj. niebezpiecznych praktyk, które prowadzą do zniewoleń. Strona zawiera poradniki pierwszej pomocy i modlitwy, wymienia objawy dręczeń i opętań. Mieści też wiele pobocznych tekstów z tej dziedziny wiedzy.


Forum pomocy – część serwisu www.katolik.pl, gdzie internauci udzielają sobie wzajemnej pomocy. Możesz zadać tam pytanie odnośnie nurtującego Cię problemu - na pewno ktoś odpowie, pocieszy, wesprze dobrą radą.


Rekolekcje – strona jezuitów z Częstochowy, a dokładnie Centrum Duchowości, gdzie można udać się na rekolekcje. Centrum oferuje wiele spotkań, konferencji i rekolekcji, także w ramach Ignacjańskiej szkoły duchowej. Dobre miejsce, by się wyciszyć i oderwawszy się od codziennych problemów podjąć na nowo radosny wysiłek budowy relacji z Panem Bogiem.


Nowenna pompejańska – historia powstania nowenny, książka na ten temat, oraz konto na facebooku.


Któż jak Bóg – strona internetowa czasopisma Rycerstwa św. Michała, które poświęcone jest tematyce anielskiej. Zawiera także archiwum z bezcennymi artykułami z dziedziny pomocy duchowej, opętań i pomocy osobom zniewolonym.


Rycerz Niepokalanej – strona miesięcznika założonego przez św. Maksymiliana Kolbego. W archiwum internetowym znajdziesz ciekawe teksty o życiu duchowym, a także o problemach zniewoleń duchowych..


Miłujcie się! – świetne czasopismo dla młodzieży i nie tylko!


Artykuły w prasie:

Onet.pl – warty uwagi artykuł w serwisie Onet.pl o świeckich i fałszywych egzorcystach. Tekst dostępny jest także tutaj.


Posłaniec - wywiad z księdzem egzorcystą zamieszczony na stronach „Posłańca Serca Jezusowego”. Rozmowa dotyczy posługi kapłana egzorcysty.


Wprost.pl – artykuł o o egzorcyzmach i egzorcystach zamieszczony w tygodniku „Wprost”.


Seria artykułów – Egzorcyści radzą.


Nowenna pompejańska - nowenna nie do odparcia

Linki do pomocnych stron www

„Darmo otrzymaliście, darmo dawajcie”

(Mt 10,9).

"Bartolo Longo. Od kapłana szatana do apostoła różańca".


Z dna piekła na ołtarze Kościoła. Oto w skrócie życiorys bł. Bartola Longa. Kapłana szatana, spirytysty, a po nawróceniu oddanego sługi Królowej Różańca Świętego. Wszystko co osiągnął zawdzięczał różańcowi. Z różańcem w ręku zbudował najważniejsze różańcowe sanktuarium świata, nowe miasto Pompeje i wielkie dzieła miłosierdzia w nim. Bł. Jan Paweł II nazwał go „wzorem dla współ­czesnych świeckich katolików”.


Patronat:

Gość niedzielny


Cena: 20 zł!


Kupisz tutaj...