Są w życiu sytuacje, kiedy niezbędna wydaje się być interwencja egzorcysty. Myślisz, że potrzebujesz uwolnienia od dreczących Cię koszmarów albo zauważasz, że w otoczeniu mają miejsce paranormalne zjawiska. Ktoś z bliskich ma objawy opętania. Podejrzewasz, że rzucono na Ciebie klątwę, bo w życiu wszystko przestało się układać. Wtedy zaczynasz szukać pomocy. - W internecie, bo tak najłatwiej. W wyszukiwarce internetowej wpisujesz hasło "Egzorcysta" i odwiedzasz przypadkowe strony. Wtedy trafiasz w ręce oszustów oraz wyłudzaczy. Bo nie wiesz, że KAŻDA osoba w Polsce, która reklamuje się za pośrednictwem internetu jako "egzorcysta", szkodzi swoim potrzebującym pomocy pacjentom. Nawet jeśli mówi, że ma najlepsze intencje.


Pomyśl!

Czy potrzebując fachowej pomocy medycznej udałbyś się do kogoś, o kim wiadomo, że jest znachorem albo wyłudzaczem? Czy możesz powierzyć swoje zdrowie pierwszej lepszej osobie? Czy można wierzyć tym, którzy mówią o swoich uzdrowieńczych sukcesach, jednocześnie starannie tuszując wszystkie wpadki? Czy stać cię na płacenie grubych pienięniędzy?


Uprzedzamy:

Do któregokolwiek z "egzorcystów"  z internetu nie zadzwonisz lub napiszesz, odpowie Ci, że jesteś opętany albo że przeszkadzają Ci jakieś duchy. Z miejsca zaproponuje seans uwalniania. Cena za takie "usługi" waha się od kilkuset do kilku tysięcy złotych. Zacznie wpływać na Ciebie mentalnie, mówiąc np.: Jeśli nie przeprowadzę egzorcyzmów, osoba, która cierpi dręczenie, popełni samobójstwo. Albo: Będzie gorzej! Albo: Uzdrowię was, tylko nie idźcie do lekarzy czy egzorcystów katolickich. Tzw. "świecki egzorysta" da Ci wiele rad, pokrętnie wyjaśni przyczyny złego stanu i wciśnie Ci swoją książkę, amulety czy odpromienniki. A na końcu wystawi sowity rachunek do zapłacenia. Nieraz będzie kontynuował swoje wątpliwej jakości usługi - "egzorcyzmy" przez wiele miesięcy, a za każdym razem dostaniesz kolejny kwitek.


Po co jest ta strona?

Po to, by ostrzegać przez oszustami, zdemaskować metody ich działania i w końcu by pokazać, gdzie można szukać prawdziwej pomocy. Prawdziwej - to znaczy skutecznej i za darmo. Nie jesteśmy egzorcystami, nie zwalczamy "konkurencji". Ta strona powstała by bezinteresownie służyć potrzebującym.


Działy na stronie:

Szukasz pomocy - ten dział informuje o tym, gdzie można szukać pomocy w zakresie uwalniania. Zawiera też informacje pozwalające zorientować się, czy rzeczywiście potrzebne są egzorcyzmy, czy może wystarczy modlitwa o uwolnienie albo inny rodzaj pomocy. W tym dziale znajdziesz też skróconą listę przyczyn, które mogą powodować wpływy złego ducha na człowieka.


Fałszywi egzorcyści - egzorcyzmy fałszywych egzorcystów prowadzą do pogorszenia sytuacji osoby zniewolonej. Dlaczego tak się dzieje? Czym kierują się ci zaklinacze? Czy można im ufać, jeśli powołują się na Boga czy księży, albo obwieszają się różańcami i wykorzystują obrazki świętych? Czym są ich usługi?


Przyczyny i objawy - zawiera dwie listy z wymienionymi typowymi przyczynami i objawami zniewoleń oraz opętań, przy których może pomóc ksiądz egzorcysta.


Inne www - linki do stron, gdzie można znaleźć cenną, bo bezinteresowną pomoc. Także odnośniki do interesujących artykułów w internecie.


Kontakt - źródłowe informacje o tym, gdzie możesz szukać pomocy w sytuacjach, kiedy zachodzi podejrzenie o wpływy złego ducha. Kieruje do instytucji pomocniczych, grup modlitewnych oraz egzorcystów podejmujących się bezinteresownie egzorcyzmów i modlitwy o uwolnienie.Copyright (c) 2006 Kopiowanie i powielanie bez zgody autora jest zabronione.

Egzorcysta? – Uważaj na hochsztaplerów!

„Darmo otrzymaliście, darmo dawajcie”

(Mt 10,9).

"Bartolo Longo. Od kapłana szatana do apostoła różańca".


Z dna piekła na ołtarze Kościoła. Oto w skrócie życiorys bł. Bartola Longa. Kapłana szatana, spirytysty, a po nawróceniu oddanego sługi Królowej Różańca Świętego. Wszystko co osiągnął zawdzięczał różańcowi. Z różańcem w ręku zbudował najważniejsze różańcowe sanktuarium świata, nowe miasto Pompeje i wielkie dzieła miłosierdzia w nim. Bł. Jan Paweł II nazwał go „wzorem dla współ­czesnych świeckich katolików”.


Patronat:

Gość niedzielny


Cena: 20 zł!


Kupisz tutaj...